Çözüm Ortaklarımız

Emart Mimarlık Mühendislik

   
    BN DUVAR KAĞITLARI
Bn Turkey duvar kaplamaları alanında dünya lideri olan Bn International ürünleri yüksek kalite ve renk çeşitliliğiyle , sektöründe 75 yıldır hizmet verir.
 
  REHAU
REHAU; meskenler, endüstriyel inşaat, ve sosyal bina inşaatı için akıllı çözümler sunar. Kapı ve Pencere ile Yapı Tekniği sistemleri için üretilen çözümler başarılarımızın göstergesidir. Enerjinin verimli kullanıldığı üstün sistem çözümlü yapılar ve rejenere enerjiler portfolyomuzu zenginleştirir.
 
         
  EMOLINE PARKE
Emoline kilit sistemi sayesinde parkeler istenildiği kadar sökülüp takılabiliyor. Bunun dışında parkelerimiz yeşil HDF yapısına sahip olup, neme karşı da oldukça dirençlidir. 31. sınıf Emoline Click, 32. sınıf Emoline Lüx ve 32. sınıf Emoline Maxi olmak üzere yaşama renk ve rahatlık katan ürün seçenekleri bulunmaktadır.
 
         
  DOW
Günümüz binalarında ve mühendislik projelerinde STYROFOAM mavi ekstrüde polistiren levhalar istenilen performansı ve dayanıklılığı yapının ömrü boyunca sağlar. Isı yalıtım ürünlerinin dünya çapındaki lider üreticisi olan DOW Chemical Şirketi, yapılarda verimli sonuçlara ulaşabilmek için her türlü yardım, öneri ve bilgi birikimini müşterileriyle paylaşmaktadır.
 
         
  ŞİŞECAM
1978 yılında Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş. tarafından kurulan ve Şişecam Topluluğu içinde, Düzcam alanındaki faaliyetleri yürüten Trakya Cam Sanayii A.Ş., Türkiye düzcam sanayinin öncü ve lider firmasıdır.
 
         
  KNAUF
Türkiye'nin ilk alçıpan üreticisi olan KNAUF yeni ve eski yapılarınızda, çağdaş, kolay ve hafif, bölme duvar, asma tavan, duvar giydirme ve kuru yer döşemesi sistemleri sunar.Teknolojik alçı çeşitleriyle nefes alan mekanlar yaratır.
 
         
  ÇENESİZLER
Ürün yelpazesinde, geleneksel delikli inşaat tuğlası ve kiremit dışında, izolasyon tuğlası, düşey delikli taşıyıcı tuğla ve her türlü dekoratif tuğla ve aksesuarları olmak üzere 100 kadar ürün yer almaktadır. Türkiye'nin her bölgesindeki belediyeler, kamu kuruluşları ve özel kişilerce kullanılabilen ağır kış koşullarına dayanıklı taban ve pres tuğlası ürünlerimizin satışını başarıyla sürdürmektedir.
 
         
  İZOCAM
Türkiye yalıtım sektöründe lider olan İzocam, sıcağa, soğuğa, sese, yangına ve suya karşı koruma sağlayan, geniş ürün yelpazesi ve teknik danışmanlık hizmetleriyle, müşterilerin taleplerini tam zamanında ve dünya standartlarına uygun şekilde karşılamaktadır.

Diğer Çözüm ortaklarımız ve referanslarımız için lütfen iletişime geçiniz...