Hakkımızda

Emart Mimarlık;

EMART MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.;2005 yılında Mimar Emre DEMİR tarafından kurulan firmamızda, üstün mimarlık ve mühendislik anlayışıyla proje ve uygulama hizmetleri vermekte, konut ve işyerlerinde anahtar teslimi iç ve dış dekorasyon – tadilat işleri yapmaktayız.

İthal duvar kağıtları, iç mimari, çelik konstrüksiyon, dekorasyon işleri, tadilat, çelik çatı uygulamaları, duvar kaplama, mantolama, çatı izolasyonu hizmet konularımızdan bazılarıdır.

Toplam Kalite yönetimi anlayışı ile çalışan EMART Mimarlık geniş ürün yelpazesi, konusunda uzman personeli ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışmaktadır.

Yaşanacak mekanlar yaratmayı amaçlayan firmamız beklentilerinizi yaşadığınız mekanlarınıza yansıtmak amaç ve vizyonundadır.

İthal Duvar Kağıdı konusunda satış ve işçilik desteği veren firmamız Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen duvar kağıdı üreticilerinin bayiliğini yapmaktadır. Ürünlerini satığımız bazı markalar; Erismann duvar kağıtları, JEIL duvar kağıdı, Rasch ve Shinhan dır.

Kalite Politikamız  

Kalite politikamız; genel müteahhitlik hizmetleri alanında, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun olarak müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap vermek ve sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Kalite politikamız doğrultusunda; tedarikçi ve taşeronlarımızı, kalitelerini yükseltmeleri için her zaman teşvik etmekteyiz.

 

Kaliteden ödün vermeden, ergonomik ve ekonomik çözümler sunuyoruz...